המלצות גולשים

עשרות מכתבים מתקבלים מדי שבוע למערכת האתר

מכתבים מתלמידים

ווווואווווו האתר עזר לי כל כך כל הכבוד על היעילות והסיוע באתר .. תודה להנהלה על היוזמה .. קיבלתי 96 במתמטיייקה ~~!! תווודה כל כך !

זה אתר פשוט מדהים זה כל כך עוזר לי בלימודים אני הזמנתי כבר את כל החברות שלי לזה והן גם השתפרו בזכותכם , תודה רבה רבה למי שהקים את האתר הזה ואני משערת שהתודה הזאתי היא גם בשם כל הגולשים פה

תודה-רבה, לך מאיה בהרבה אהבה, בזכותך ורק בזכותך היום אני אלופה במתמטיקה, אז שאלה לי אליי מי סיפר לי את השטוייות האלה ואת הסטיגמות האלה על מתמטיקה שזה בעצם נושא שהולך איתך לחיים!!

את מסבירה ממש טוב! תמיד שאני לא מצליחה נושא מסויים, אני תמיד נכנסת לכאן כדי להבין ! תודה

אחד האתרים הכי שימושייים שיש בארץ ישראל והיוצרת של האתר ומדריכת הסרטונים פשוט מקסימה ונהדרת ובגללה קיבלתי 100 במבחן ואילו לא הייתי מקשיב לסרטוניה היתיי מקבל נכשל. תודה רבה. מנדב

פשוט עזרת לי מאוד! התחלתי מזה שלא ידעתי בכלל מזה פונקציה ועכשיו אני עוקף את הכיתה בחומר! המורה מלמדת דברים שאני יודע! פשוט מורה נפלאה

האתר מאוד עזר לי להבין את יסודות המתמטיקה והשברים ולמדתי דברים כאן שלא ממש הצלחתי ללמוד בכתה. המורים כאן יותר ברורים מבית ספר מקוה שהאתר ימשיך ויעזור לתלמידים!

וואו זה 100מם האתר הזה!!! כיאילו כולם אומרים שאני פרחה/ אבל בגלל החשבון אז כיאילו אני חכמה יותר מיכולם.  ועכשיו אני לא סתם פרחה אני פרחה חכמה!!

מכתבים ממורים

אני מלמדת  מתמטיקה בשכבת ה וילדים נהנים מידי פעם  מסרטון מאתר אני 10 בשילוב דיון וכן הצעות נוספות שלהם עם עצירות לפני פתרון וכדומה. הסרטונים משרתים אותנו בשיעורים הפרטניים של קבוצה קטנה מה שמוביל ללמידה מזווית אחרת…

פשוט מעולה. כל הכבוד!! אני מלמד בבי"ס תעשייתי ומן הסתם האוכלוסייה לא משגת. מתאים להם ביותר. גם מקל על המורים לביצוע שיעורים בחדר המחשבים. שוב כל הכבוד. אמליץ לפרס ישראל. תודה

שלום רב, אני מלמדת מתמטיקה בכיתות היסוד 22 שנה. אני לומדת המון מהדרך שלך להסביר ומשתמשת בשיעורים שלך בכיתה. ההסברים שלך,ואני לא מתביישת להודות ,מלמדים גם אותי .דברים שפעלתי טכנית מקבלים משמעות חדשה. תודה רבה וכן ירבו השיעורים

שלום אני הגעתי לאתר במקרה , נדהמתי ממנו , באיכות בהיקף אני מברך אותכם על האומץ לעשות פרויקט גדול כזה. אגב אני מורה למתמטיקה צפיתי במהירות בכמה שעורים , זה ממש לא יאומן. אני אעקוב ואכנס לתכנים לעומק. אני אמליץ על האתר לתלמידי . הייתי מעוניין לדעת באיזה תוכנה השתמשת בהקלטת השיעורים ובייחוד הכתיבה עם הסמן ….. בברכה

לצוות האתר היקר. כל הכבוד ויישר כוח על המיזם המקסים אשר מעשיר את הילדים והופך את החומר למובן ונגיש דבר המשחרר לחצים מיותרים והכי חשוב לא להרתע ממקצוע המתמטיקה. יישר כוח.

שמי עדי ואני מורה ביסודי בחיפה. רוצה להודות לכם על היוזמה של אתר זה שהוא גם חינמי, בשיעור שבו אני מתגברת תלמידים מתקשים בבית הספר, השתמשתי בו בנושא משולשים וזווית והשיעור היה ממש מובן ומוצלח מאוד!

 

מכתבים מהורים 

הדגשתי בפני ילדיי כי המהות של כל מה שאת עושה, זה ללמד את התלמיד דרך החשיבה והניתוח הנכונים; כי לפעמים התשובה קופצת לראש מייד. אך כשמקשיבים להסברים שלך, אנו כל כך מתמוגגים מדרך הניתוח והחשיבה. למידת דרך הניתוח שלך תסייע רבות להמשך, כשהנושאים ייעשו יותר ויותר מורכבים. זה המעט שניתן לומר על מה שעשית בפרויקט המבורך והגדול הזה. תבורכי על המאמץ והעבודה המושקעת.

שלום לכל הצוות הנפלא שטרח ועמל להוציא/להרים כזה פרוייקט מורכב מקצועי נעים וידידותי לילדנו וגם לנו, אני בתור אמא לילדים לא השקעתי לצערי בלימודים וכרגע נכנסתי לאחר משיעורי העזר וזה פשוט נפלא שלאחר כ"כ נסיונות בחיי ללימוד נושא מסויים הצלחתי להבין את ההסבר המעולה שנתתם פה באתר,פשוט מובן קליל מדוייק וכייפי. תודה לכם,ויישר כח!!! המשיכו כך ומדינתנו תראה בזכות אנשים כמוכם הרבה יותר טוב!!!!!!!!!!תודה.

אחרי שהמורה למתמתיקה של הבת שלי סיפרה לנו על האתר .. הבת שלי חוזרת מהלימודים יש בא למחשב רושמת ב-google אני 10 נכנסת לרמה שלה ומתחילה להקשיב בהתאם לזאת היא גם רושמת את כל הדברים שאתם אומרים אז היא השתפרה כ'כ בלימודים (בחשבון ובהנסה) שהמורה נותנת שיעורי תגבור לילדים עם הבת שלי וסוף סוף אני הכי גאה בבת שלי שהציונים שלה כ"כ עלו זה משהו מדהים באמת תודה מכל הלב !

ראשית כל אני מאוד רוצה להודות למאיה קלנר על השקעתה הרבה והעזרה שהיא נותנת לתלמידים והזמן שהיא מפנה כדי לעזור לתלמידים להצליח ולהתחבר למקצוע המתמטיקה ואני בטוחה שלאישה הזאת מגיע פרס נובל על כל הפעילות הענפה שהיא עושה ושיהיה לך כוח בעזרת השם להמשיך בעבודתך את אישה מדהימה ומיוחדת במינה ואין עלייך………..

יש לי ילדים בכיתה א ובכיתה ג – התכנים שהכנסת הם בול החומר שמלמדים בבית הספר,וממש מוסברים בקלילות ובויזואליות ברורה.כל הכבוד!!!!!! אפשר לתת לילד שנשאר בבית-להשלים חומר גם לתרגול לפני בחינה. ממש 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כל כך ברור וכל כך פשוט שזה משאיר אותנו פעורי פה . תודה רבה רבה על הכל . בזכותך מצאתי דרך חדשה ללוות את ילדיי ( אמיר בכיתה ז' ורמי בכתה ה' ) לעשות חזרות ולבסס את הידע שלהם בחשבון ומתמטיקה ולסגור את כל החורים והחוסר בידע . ווידוי קטן גם אם האתר יהפוך להיות בתשלום אבקש להיות הראשון להירשם כמנוי של האתר .

כל הכבוד על היזמה והביצוע. כילדה שסבלה והתקשתה מאוד בשיעורי המתמטיקה, המקצוע הזה מהווה אבן נגף גם בחיי הבוגרים. אני מוצאת את האתר שימושי ומסייע מאוד בהבנת חומר שלמדתי לפני כ-20 שנה. תודה רבה!!

אני כל כך מתמוגג ממה שעשית, שבאמת אין בפי מילים – יש לי שני ילדים בכיתה ה וכיתה ז ואני כל כך מאושר, כי קודם ריעננת לי את הידע אחרי 30 שנות ניתוק מחשבון ומתמטיקה, על מנת שאוכל לעזור לילדי ועוד מהבית.

ראיתי את המייל שלך ועזבתי הכל כדי לענות.  אין מילים בפי להודות לך על העבודה הענקית שעשית.

שאפו על הרעיון ועל היוזמה על העשיה ונתינה כל הכבוד בהחלט עושה את העבודה סוג של מורה נבוכים להורים מבולבלים וגם לתלמידים לא בטוחים מעולה

סוף סוף הפיתרון המושלם בשבילי ובשביל הילדים שלי. תודה רבה רבה – את כל כך סבלנית וכל כך מסבירה עד הפרט המשעמם האחרון, שאין כל סיכוי לפספס ולא להבין.

תודה רבה לכם ,אתם לא יודעים כמה האתר הזה עוזר לבני.אני לא יכולה לאפשר לילד מורה פרטי.. אתם עושים מצווה גדולה !